OSense O-Sense
OSense O-Sense
OSense O-Sense

Контакт

Испрати е-порака
(по желба)

Останати информации

Останати информации:

Бул „Партизански одреди"
бр. 99, 1000 Скопје
Студентски евиденции:
+389 02 30 93 215
Ректорат:
+389 02 30 93 209
Тел: +389 02 30 93 212
Факс: +389 02 30 93 213
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.